Služby

Provádíme profesionální dodávku, instalaci a servis slaboproudých a silnoproudých systémů. Nejsme výrobci, ale máme široké portfolio partnerů, u kterých vybíráme to nejlepší pro řešení Vašich projektů. Za svou prací si stojíme, a ne zřídka se u našich zákazníků i z malé dodávky stává dlouhodobá spolupráce. Nebojte se nás kontaktovat, rádi to s Vámi probereme.

Slaboproud

 • Přístupový systém - ACS

  Nejen klíče ale i karty otevírají dveře. Dodáme špičkové docházkové a přístupové systémy šité firmám na míru. Včetně mechanických komponentů jako jsou zámky a závory.

 • Kamerový systém - CCTV

  Nemusíte mít oči všude, stačí kamery od nás. Sledování prostor na monitorech, archivace natočených záběrů, možnost dodání mikrofonů a reproduktorů.

 • Bezpečnostní systém - PZTS

  Poplachový Zabezpečovací a Tísňový Systém – bude za Vás ve střehu ve dne v noci. Efektivní zabezpečení budovy na základě alarmu a zavolání výjezdu v případě spuštění poplachu.

 • Strukturovaná kabeláž

  Fungující kabely – pro fungování firmy stejně potřebná síť jako elektrické rozvody. Instalujeme metalické i optické sítě a vše potřebné k tomu.

 • Protipožární systémy

  Kdyby ho tak v Národním divadle tenkrát měli. Ochrana zdraví i majetku by měla být na prvním místě. Nepřetržitá ochrana proti požáru, nejdůležitější investice do budov i Vašeho spánku.

 • Aktivní prvky a WIFI sítě

  Firma bez WIFI? V dnešní době asi ne. Aktivní prvky umožní bezproblémové proudění signálu a spolehlivá WIFI od nás je samozřejmostí.

 • Jednotný čas

  Přesný čas na vrátnici i u nejvyššího šéfa umožní synchronizované hodiny od nás. Včetně zvonění, konce směn, kontrola docházky, prostě vše, co potřebujete ve své budově.

nezávazná poptávka

produkty acs
kamery kamery
pzts pzts
kabeláž kabeláž
protipožární
aktivní prvky
jednotný čas jednotný čas

Silnoproud

elektroinstalace
rozvodná skříň
nouzové osvětlení
záložní zdroj
 • Elektroinstalace 230V, 400V

  Všichni potřebují světlo a nabíječku, a firmy potřebují mnohem více. Vysekáme a nainstalujeme kompletní elektrické rozvody včetně všech potřebných zařízení a montáže koncových spotřebičů (svítidla, sporáky, technická zařízení).

 • Rozvaděče

  Skříň s kabely pro jištění, měření a ovládání elektroinstalace. Nutná věc do každé budovy. Máme ty nejlepší dodavatele a umíme to kompletně nainstalovat.

 • Nouzové osvětlení

  Někdy je nutné vidět i bez proudu. Velmi významný prvek požární bezpečnosti budovy. Pomůžeme vám s tím, abyste ho měli a správně zavedený.

 • Záložní zdroje

  Rozdělaná práce a citlivá elektronika bude v bezpečí i při výpadku elektrického proudu. Dodáme a zajistíme záložní zdroje, a Vy už jen můžete být v klidu.

nezávazná poptávka

Projekce

 • Projekce silnoproudých a slaboproudých zařízení

  Návrh, projektová dokumentace, certifikace toho, co nabízíme výše nebo i dalších zařízení a systémů. Individuální přístup, řešení na míru jak pro rodinný dům, tak pro výrobní halu.

 • Návrhy a výpočty osvětlení

  Navrhneme osvětlení budov, muzeí, obchodů i venkovních prostor. Minimalizujeme náklady na osvětlení, vybereme vhodná svítidla v poměru cena výkon nebo dle Vašich požadavků. Výsledek je, že na investici i provozu osvětlení ušetříte díky profesionálnímu zpracování návrhu.

nezávazná poptávka

projekce silnoproud
projekce slaboproud
návrhy osvětlení

Servis a revize

servis a revize
servis a revize
servis a revize
servis a revize
servis a revize
 • Servisní a revizní prohlídky slaboproudých zařízení

  Technické systémy potřebují servis a některé také povinné pravidelné revize. Postaráme se o to a Vy se vyhnete výpadkům, závadám a problémům se zákony. Vše bude bezpečně běžet tak, jak má.

 • Revize elektroinstalace

  Revize elektroinstalace by měla mít každá nová budova před kolaudací. Pravidelné revize by měla mít každá firemní nebo obytná budova, kde se schází více lidí. Frekvence pak záleží na typu budovy. Termíny revizí za Vás také budeme hlídat. Svěřte tyto starosti nám a nebudete muset nic řešit.

 • Revize hromosvodů

  Ano, i hromosvod musí být kontrolován. Jak pro nově instalované hromosvody, tak pro pravidelnou kontrolu funkčnosti hromosvodu máme licencované a pečlivé techniky.

 • Revize elektrospotřebičů

  Bezpečnost pro zaměstnance vězí i v detailech. Ze zákona povinné revize elektrospotřebičů pro firmy zajistíme bez problémů s hladkým průběhem.

 • Servisní smlouvy

  Servisní smlouva s naší společností MC Systems & Services vám zajistí servis pro Vaši firmu v oblastech silno a slaboproudých zařízení. Smlouvy jsou navrženy tak, aby splňovaly Vaše požadavky. Budete mít zajištěné pravidelné služby servisního technika na kontroly, opravy a údržbu Vašich zařízení. Nemusíte tak mít na tuto práci zaměstnance.

nezávazná poptávka